Tények - Liu Shaolin Sándort kizárták az élről, Liu Shaoang bronzérmet  szerzett a téli olimpián
Tények - Liu Shaolin Sándort kizárták az élről, Liu Shaoang bronzérmet szerzett a téli olimpián

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Index - Sport - A phjongcshangi téli olimpia 13. napja - Percről percre

Liu Shaolin Sándor: Az 1000 után fel is adhattam volna, haza is mehettem  volna | 24.hu
Liu Shaolin Sándor: Az 1000 után fel is adhattam volna, haza is mehettem volna | 24.hu

Olympic Games - R.P.Gyorskorcsolya hírek és eredmények - Eurosport

Téli olimpia: jön az 500 méter a Liu testvérekkel és Kruegerrel – v

Az utolsó olimpiai éremesélyt kínálja az 500 méter a Liu testvéreknek  Pekingben
Az utolsó olimpiai éremesélyt kínálja az 500 méter a Liu testvéreknek Pekingben

Dráma a téli olimpián: kizárták Liu Shaoangot - Blikk

Nincs érem, de Liu Shaolin az 500 méter vk-győztese - Infostart.hu

Liu Shaoang bejutott az 500 méteres rövidpályás gyorskorcsolya elődöntőjébe

Téli olimpia – kedd, február 13. – élő hírfolyam – Nagy Sportágválasztó

Olimpiai kvótát szereztek díszpolgáraink - Budapest Főváros XIV. kerület -  ZUGLÓ Önkormányzatának hivatalos honlapja
Olimpiai kvótát szereztek díszpolgáraink - Budapest Főváros XIV. kerület - ZUGLÓ Önkormányzatának hivatalos honlapja

2021-2022
2021-2022

Szeged.hu - Családban maradt az olimpiai érem férfi rövidpályás  gyorskorcsolya 1000 méteren: Sándor első helyen futott be, kizárták, így  Liu Shaoang bronzérmes lett
Szeged.hu - Családban maradt az olimpiai érem férfi rövidpályás gyorskorcsolya 1000 méteren: Sándor első helyen futott be, kizárták, így Liu Shaoang bronzérmes lett

Olimpiai arany férfi 500 méteren - Népújság

Még nem áll készen a magyar rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott a téli  olimpia rajtjára | hirado.hu
Még nem áll készen a magyar rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott a téli olimpia rajtjára | hirado.hu

Peking 2022: Liu Shaoang Magyarország első kétszeres téli olimpiai bajnoka

Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren – videó a történelmi döntőről |  Mandiner
Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren – videó a történelmi döntőről | Mandiner

Rövidpályás gyorskorcsolya – Wikipédia

Olimpiai bajnok Magyarország - A korcsolyaváltó nagyot ment - Hazai sztár |  Femina
Olimpiai bajnok Magyarország - A korcsolyaváltó nagyot ment - Hazai sztár | Femina

Sport – Budapest XVIII. Kerületi SOFI Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola,  Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Sport – Budapest XVIII. Kerületi SOFI Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Index - Sport - Liu Shaoang aranyérmet nyert a pekingi olimpián!

Téli olimpia: máris jégen a Liu testvérek – a szombati program - NS