Home

fejlesztése igazság mag ifjúsági eb bajnokok 2019 Hatásos veterán átlós

Utánpótlás | Győri Audi ETO KC

Európa-bajnok a női junior kézilabda válogatott - Eurosport

Szófia április 10-e és 24-e között rendezheti meg a következő ifjúsági  Európa-bajnokságo – Magyar Ökölvívó Szakszövetség
Szófia április 10-e és 24-e között rendezheti meg a következő ifjúsági Európa-bajnokságo – Magyar Ökölvívó Szakszövetség

Megvédték Európa-bajnoki címüket a magyar kézis lányok - Eurosport

Ifjúsági EB több top10-es magyar montis szerepléssel – BringaSport

Ifjúsági Európa-bajnokság: Nagyszerűen helytálltak a VS Dunakeszi  asztaliteniszezői – Dunakanyar Régió
Ifjúsági Európa-bajnokság: Nagyszerűen helytálltak a VS Dunakeszi asztaliteniszezői – Dunakanyar Régió

Magyar Kézilabda Szövetség

Torna: Molnár Botond bronzérmes ugrásban a müncheni ifjúsági  Európa-bajnokságon
Torna: Molnár Botond bronzérmes ugrásban a müncheni ifjúsági Európa-bajnokságon

Szeged.hu - Ifjúsági Európa-bajnokok lettek a fiatal szegedi úszó lányok

Az ifjúsági olimpiai bajnok sem jelentett akadályt Hajósnak és Strélinek -  MRSZ
Az ifjúsági olimpiai bajnok sem jelentett akadályt Hajósnak és Strélinek - MRSZ

Kezdésnek győzelmek – 27. Ifjúsági Európa-bajnokság, Oslo | Magyar Bridzs  Szövetség
Kezdésnek győzelmek – 27. Ifjúsági Európa-bajnokság, Oslo | Magyar Bridzs Szövetség

Honvéd Atlétika - Bemutatkoznak edzőink ⬇️ 🔴🦁⚫️ 🤸🏼‍♂️ Szenczi László  2019 óta a távol- és hármasugró szakágunk edzője: 🏅 Eredményei  sportolóként: Távolugrásban ⬇️ Egyéni csúcsa: 791 cm Többszörös  korosztályos bajnok Többszörös korosztályos
Honvéd Atlétika - Bemutatkoznak edzőink ⬇️ 🔴🦁⚫️ 🤸🏼‍♂️ Szenczi László 2019 óta a távol- és hármasugró szakágunk edzője: 🏅 Eredményei sportolóként: Távolugrásban ⬇️ Egyéni csúcsa: 791 cm Többszörös korosztályos bajnok Többszörös korosztályos

Az ifjúsági bajnokság küzdelmeivel rajtol az idény - MRSZ

Kezdődik az utánpótlás Eb - Asztaliteniszezz

Ifjúsági Európa-bajnokság beszámoló

Nem volt ellenfelük, a magyar női U19-es kézilabda-válogatott megvédte az  Európa-bajnoki címét
Nem volt ellenfelük, a magyar női U19-es kézilabda-válogatott megvédte az Európa-bajnoki címét

Úszás: kettős magyar siker született lány 100 gyorson az ifjúsági E

10 méteres, ifjúsági Európa-bajnokság | Magyar Sportlövők Szövetsége

Magyar kézilabda-válogatott - Sorsoltak a férfi ifjúsági Eb-re💥 Celjében  kisorsolták a nyári U18-as férfi Európa-bajnokság csoportbeosztását. A  magyar ifjúsági válogatott ellenfelei a svéd, a spanyol és az izraeli  válogatott lesznek. | Facebook
Magyar kézilabda-válogatott - Sorsoltak a férfi ifjúsági Eb-re💥 Celjében kisorsolták a nyári U18-as férfi Európa-bajnokság csoportbeosztását. A magyar ifjúsági válogatott ellenfelei a svéd, a spanyol és az izraeli válogatott lesznek. | Facebook

Kézilabda: Klujber és Kajdon is 2019 legjobbja lehet az EHF-nél - N

Európa-bajnoki döntőbe jutott a magyar női ifjúsági kézilabda-válogatott

Vályi Gergő negyedik helyezett a sportmászók ifjúsági Európa-bajnokságán |  Magyar Hegy- és Sportmászó Szövetség
Vályi Gergő negyedik helyezett a sportmászók ifjúsági Európa-bajnokságán | Magyar Hegy- és Sportmászó Szövetség

Lehengerlő magyar rajt az ifjúsági Eb-n

Bogdalik Bence a legjobb nyolc között az ifjúsági Európa-bajnokságon –  Magyar Ökölvívó Szakszövetség
Bogdalik Bence a legjobb nyolc között az ifjúsági Európa-bajnokságon – Magyar Ökölvívó Szakszövetség

Női junior kézilabda Európa-bajnokság - Sport-Önként Egyesület

Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb  éremtáblázatán
Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb éremtáblázatán